خرید و فروش حیوانات خانگی در تبریز

خرید و فروش حیوانات خانگی در تبریز


کلینیک حیوانات خانگی کاراکال با سابقه طولانی در زمینه خرید و فروش حیوانات خانگی در تبریز فعالیت گسترده ای دارد .

فروش نژاد های اصیل ، انجام خدمات تخصصی درمان بیماری ها و پیشگیری آنها از طریق  واکسیناسیون  و همچنین ارائه خدماتی همانند مشاوره برای خرید و نگه داری انواع حیوانات خانگی ، مشاوره برای تربیت سگ و فروشگاه حیوانات با تنوع بالایی از حیوانات خانگی از جمله فعالیت های فروشگاه حیوانات خانگی کاراکال می باشد .

کلینیک حیوانات خانگی در تبریز کاراکال با بهره مندی از مدیریتی عالی و تیمی متخصص تضمین سلامت حیوانات خانگی و رضایت مشتریان را هدف خود قرار داده و با تلاش بسیار در این زمینه تونسته پله های موفقیت را طی نماید . 

همچنین کلینیک حیوانات خانگی کاراکال  برای رضایت مشتریان خود امکان سفارش دهی را امکان پذیر نموده است و شما برای سفارش حیوان خانگی دلخواهتان می توانید از قسمت ارتباط با ما در ارتباط باشید .

برای خرید و فروش حیوانات خانگی ، فروشگاه حیوانات خانگی باید دارای سالن مناسب برای حیوانات باشد . هم چنین حیوانات در قفسه های جداگانه نگهداری شده است و هر کدام دارای برگه شناسایی مخصوص خود می باشد . پاکیزگی فروشگاه مرتبا باید مورد بازدید قرار گیرد و حیوانات از تمامی لحاظ مورد کنترل قرار بگیرند . حیوانات باید در زمان های مشخص واکسن زده شود و تمامی رفتاهای آنها مورد کنترل قرار گیرد . 

فروشندگان فروشگاه نیز باید با خلق و خوی حیوانات آشنایی کامل داشته باشند . شما برای خرید و فرو شحیوانات خانگی مسلما به مشاوره و راهنمای افراد متخصص در این زمینه نیاز دارید که کلینیک حیوانات خانگی کاراکال می توانند پاسخگوی شما در این زمینه باشند . 

قبلا از خرید بهتر است با شرایط نگهداری حیوان مد نظرت به طور کامل آشنا شوید و شرایط و محیط مورد نظر برای نگهداری آنها را آماده نمایید .

برای اطلاعات بیشتر و خرید و فروش حیوانات خانگی در تبریز از قسمت پت شاپ استفاده نموده و در صورت نیاز به هرگونه مشورت با ما تماس بگیرید .